Click Guardian v2 Tracking Pixel

Montaż i wymiana urządzeń sanitarnych Warszawa

Niepoprawna instalacja różnych sprzętów w łazience nierzadko generuje mnóstwo problemów, których można uniknąć, powierzając takie prace specjalistom. Ponad 30-letnie doświadczenie hydrauliczne naszej firmy oraz wysokie kompetencje zespołu pracowników to pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie. Działamy na terenie Warszawy i w wielu okolicznych miejscowościach, świadcząc usługi montażu oraz wymiany sprzętu sanitarnego, zawsze w konkurencyjnej cenie.

Montaż urządzeń sanitarnych

Planują Państwo zakup umywalki do łazienki, sedesu, a może kabiny prysznicowej do nowo zakupionego mieszkania? Różne konstrukcje tych produktów nierzadko wymagają dokonania pewnych przeróbek w już istniejącej instalacji wodnej czy kanalizacyjnej. Koniecznie należy zadbać również o to, aby urządzenia te były solidnie i właściwie zamocowane.

Nasi pracownicy zadbają o to, aby eksploatacja nowego wyposażenia łazienki była absolutnie bezobsługowa. Możemy zamontować każdy rodzaj i typ urządzenia. Zawsze używamy do tego celu specjalistycznych narzędzi i wszystkie prace realizujemy zgodnie z obowiązującymi dzisiaj standardami technologicznymi.

Wymiana urządzeń sanitarnych

W zakres naszych prac wchodzą również usługi związane z wymianą wyposażenia łazienkowego. Szybko zdemontujemy stare sedesy, umywalki czy kabiny prysznicowe, a następnie zainstalujemy nowe urządzenia, dbając o zachowanie najwyższych standardów technologicznych. W razie potrzeby zmodernizujemy instalację wodną lub kanalizacją i zadbamy o to, aby w przyszłości nie ujawniały się żadne nieszczelności.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami i do zapoznania się z wszystkimi usługami, które świadczymy na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach. Nie boimy się najtrudniejszych nawet wyzwań. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz odpowiednim zapleczem narzędziowym do wykonywania nawet bardzo skomplikowanych prac. Nasze usługi są przy tym niedrogie, a ich wysoką jakość potwierdza długa gwarancja.

Zadzwoń teraz