Click Guardian v2 Tracking Pixel

Instalacje sanitarne

Wykorzystując nasze blisko 30-letnie doświadczenie w branży hydraulicznej, jesteśmy w stanie zaproponować Ci pełen zakres usług i prac w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych. Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości, świadcząc swoje usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz firm. Wykonujemy również przeróbki istniejących instalacji oraz urządzeń sanitarnych.

Czym są urządzenia sanitarne?

Bez sprawnych i właściwie działających urządzeń sanitarnych, trudno byłoby sobie wyobrazić wykonywanie codziennych czynności, takich jak kąpiel, sprzątanie czy przygotowywanie posiłków. Urządzenia sanitarne, takie jak wanna, prysznic, umywalka, zlew, bateria czy toaleta, to tylko najpopularniejsze z szerokiej gamy sprzętów wykorzystywanych każdego dnia w naszych mieszkaniach. Z punktu widzenia komfortowego i bezproblemowego użytkowania urządzeń sanitarnych, ich właściwe podłączenie oraz znajomość technologii wykorzystywanych do produkcji, wydają się absolutnie kluczowe, więc doświadczony hydraulik będzie godnym zaufania partnerem.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • instalacje zlewów i kabin prysznicowych,
  • montaż i wymianę baterii,
  • przeróbki instalacji sanitarnych wraz z montażem,
  • naprawy kranów, wymianę rur, rozbudowę instalacji,
  • instalację wanien, umywalek,
  • zakładanie sedesów, pisuarów, urządzeń odpływowych,
  • montaż i wymianę pozostałych urządzeń sanitarnych

Instalacje sanitarne

Obok montażu oraz naprawy urządzeń, wykonujemy również wszelkiego rodzaju przeróbki instalacji sanitarnych, usuwamy awarie i usterki, jak również modernizujemy przestarzałe sieci oraz instalacje. Swoje usługi świadczymy w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, użytkowych oraz publicznych na terenie Warszawy i okolic. Zapewniamy konkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm oraz markowe komponenty i podzespoły, co w parze z naszym blisko 30-letnim doświadczeniem w branży hydraulicznej przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zadzwoń teraz