Click Guardian v2 Tracking Pixel

Wymiana baterii – hydraulik Warszawa

Mają Państwo problem z wiecznie cieknącym kranem w łazience lub w kuchni? A może element ten nadaje się już tylko do wymiany i szukają Państwo specjalistów, którzy zrobią to szybko, fachowo i za przystępne pieniądze? Zapraszamy w takim razie do skorzystania z naszych usług.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w pracach hydraulicznych, odpowiednie kwalifikacje, narzędzia, a do tego przede wszystkim dużą wiedzę. Podejmiemy się najtrudniejszych nawet zadań i w razie potrzeby zapewnimy swoje wsparcie przy wyborze odpowiedniego kranu. Z naszych usług mogą korzystać nie tylko mieszkańcy samej Warszawy, ale także okolicznych miejscowości. Zawsze szybko zjawiamy się na miejscu i od razu zabieramy się do pracy.

Kiedy wymienić baterię?

Powodów do podjęcia decyzji o zmianie kranu może być naprawdę wiele. Najczęściej jest to związane ze zwykłym zużyciem tego elementu. Kurki zaczynają nagminnie przepuszczać wodę nawet przy silnym ich dokręceniu. Problemy może powodować także nagromadzony kamień, który znacząco utrudnia odkręcanie wody.

Oczywiście baterię można wymienić także ze względów estetycznych. Jeśli obecnie używana nie prezentuje się już zbyt dobrze, trudno ją doczyścić lub zwyczajnie przestała być modna, zawsze można zdecydować się na montaż nowej.

Jak wygląda wymiana baterii?

Wbrew pozorom montaż nowego kranu może być trudniejszy, niż wydaje się na pierwszy rzut oka i dlatego powinien być wykonany przez hydraulika. Szczególnie w starszym budownictwie problemem mogą być na przykład niesymetrycznie umiejscowione punkty przyłączeniowe z wodą. Należy pamiętać również o rozstawie tych punktów na nowym kranie, szczególnie gdy będzie on montowany bezpośrednio na wannie. W tzw. starym typie rozstaw ten były minimalnie mniejszy od tego, jaki spotkamy we współczesnych konstrukcjach. Nieprawidłowy dobór może rodzić więc mnóstwo komplikacji.

Nasz hydraulik z Warszawy jednak doskonale wie, jak poradzić sobie w każdej sytuacji. Sprawnie demontujemy stare krany, instalujemy nowe, odpowiednio uszczelniając połączenia, a do tego modyfikujemy instalację wodną, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Zadzwoń teraz