Wymiana instalacji wodnych i kanalizacyjnych – Warszawa

Oferta kierowana do Państwa to kompleksowa wymiana instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Zasięg naszych prac to cała Warszawa i okoliczne miejscowości. Świadczymy profesjonale usługi hydrauliczne od niemal trzech dekad, dzięki czemu możemy poszczycić się doświadczeniem pozwalającym na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasi pracownicy zapewniają wykonanie i naprawę wszystkich typów instalacji (w tym również centralnego ogrzewania) zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wiekowych kamienicach.

Instalacje wodno kanalizacyjne to podstawowy element wykończenia każdego budynku mieszkalnego. Szczególnie w starszych kamienicach mamy do czynienia z wodą kiepskiej jakości oraz wątpliwej jakości materiałami stosowanymi przy pierwotnych pracach hydraulicznych. Wszystko to powoduje, że jeśli chcą Państwo uniknąć problemów technicznych, warto dokonać inspekcji, a jeśli zajedzie taka potrzeba, zlecić wymianę instalacji wod kan, nim będzie konieczna kosztowna i uciążliwa naprawa.

Wymiana instalacji wodnych

W większości domów i mieszkań piony wody oraz kanalizacji prowadzone są blisko siebie. Znajdują się one zwykle w tym samym szachcie technicznym, w związku z czym zalecana jest jednoczesna wymiana wszystkich rur i urządzeń. Instalacja wodna składa się z układu przewodów, armatury i wyposażenia wody zimnej oraz wody ciepłej użytkowej. Zapewnienie sprawnego przepływu, zwłaszcza w budynkach o większej liczbie pięter wymaga fachowej wiedzy z dziedziny hydrauliki. Natomiast w przypadku ciepłej wody, kluczowe jest wykorzystanie rozwiązań pozwalających na uzyskanie temperatury o odpowiedniej wysokości oraz przeprowadzenie okresowej dezynfekcji termicznej. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujecie Państwo gwarancję w pełni profesjonalnej usługi, która obejmuje nie tylko dokonanie samej wymiany, lecz także dopasowanie optymalnych materiałów oraz urządzeń stosownych do możliwości budynku oraz danej sieci wodociągowej.

Wymiana instalacji kanalizacyjnych

Standardowa instalacja kanalizacyjna dzieli się na część zewnętrzną oraz wewnętrzną – podział jest kluczowy w kontekście dostosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. System składa się z poziomów, czyli przewodów odpływowych nachylonych pod określonym kątem, adekwatnym do danej konstrukcji. Odpowiednie połączenie każdego z nich i zapewnienie właściwej utylizacji ścieków jest bardzo istotne nie tylko dla komfortu domowników, lecz także ze względu na restrykcyjne przepisy prawne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy w stu procentach bezpieczne, sprawne oraz legalne rozwiązania.

Wszystkie usługi możemy zrealizować metodą tradycyjną lub systemem prefabrykacji. Pierwsze z rozwiązań wykorzystuje przenośny zestaw monterski, za którego pomocą dokonujemy równocześnie oprócz montażu, dopasowania docinania i łączenia poszczególnych elementów. Natomiast system prefabrykacji bazuje na rysunkach technicznych dołączonych przez klienta lub sporządzonych na zamówienie. Po uprzednim przygotowaniu wszystkich prefabrykatów prace montażowe przebiegają znacznie szybciej, bazując na gotowych elementach.

Zachęcamy do konsultacji telefonicznych, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobistej, również w Państwa budynku.

Zadzwoń teraz