Instalacja kabin prysznicowych – Warszawa

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług znajduje się instalacja kabin prysznicowych, baterii, wanien i innych urządzeń sanitarnych. Obszarem naszej działalności jest Warszawa i okoliczne miejscowości. Oferujemy najwyższej jakości kompleksowe usługi hydrauliczne – nie tylko montaż, lecz również pomoc w wyborze optymalnie dopasowanego wyposażenia, a także dokonanie wszystkich niezbędnych zakupów w imieniu klienta. Dzięki temu dostępna przestrzeń łazienkowa nie straci swojej funkcjonalności, a domownicy będą cieszyć się jej użytkowaniem na co dzień.

Montaż kabin prysznicowych i wanien

Montaż kabiny prysznicowej czy wanny nie należy do zbyt skomplikowanych czynności, niemniej jednak warto zlecić jej wykonanie profesjonalistom. Na rynku dostępnych jest wiele interesujących rozwiązań – od klasycznych zestawów kabina plus brodzik do designerskiej armatury z dodatkową funkcjonalnością np. z hydromasażem.

Instalacja jest procesem wymagającym nie tylko dużej cierpliwości, lecz równie umiejętność technicznych. Nasi pracownicy bazują na wieloletnim doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, która obejmuje kwestie związane z hydrauliką, a także ogólnobudowlane. Przy realizacjach tego typu należy pamiętać o właściwym przystosowaniu ścian (między innymi wodoodporne wykończenie powierzchni), precyzyjnym montażu ścianek i innych elementów we właściwej kolejności oraz odpowiednim układzie całego wyposażenia.

Nasza firma od zawsze szczyci się nie tylko maksymalnym profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w realizację każdego zlecenia. Charakteryzujemy się wysoką kulturą pracy i zawsze pozostawiamy nienaganny porządek. Rzecz jasna, nie wpływa to w najmniejszym stopniu na prędkość, z jaką przeprowadzana jest usługa. Mamy świadomość, że sprawna i „wolna” łazienka jest niesamowicie ważna dla komfortu wszystkich mieszkańców. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by jak w najmniejszym stopniu ingerować w domowy mir, a nasza kolejna wizyta nie była potrzebna przez długi czas (przynajmniej do następnego remontu i wymiany armatury na nowy model).

Zadzwoń teraz