Click Guardian v2 Tracking Pixel

Naprawa kranów i baterii Warszawa

Dokręcany z całej siły kurek w łazience czy w kuchni nie rozwiązuje problemu wiecznie kapiącej wody? A może cała bateria po prostu jest nieszczelna i z różnych jej punktów ruchomych stale sączy się woda? Spokojnie, to nie zawsze musi oznaczać konieczność zakupu nowego wyposażenia. Nasi specjaliści z miasta Warszawa to profesjonalna naprawa kranów i baterii, która przywróci wyposażeniu łazienkowemu czy kuchennemu dawną sprawność.

Naprawa kranów

Nieszczelny kran to bardzo typowy problem, z którym spotykamy się u naszych Klientów. Najczęstszą przyczyną takiej usterki są po prostu zużyte uszczelki wewnątrz kurka. Jeśli nawet bardzo mocne zakręcenie wody nie rozwiązuje problemu, bardzo możliwe, że konieczna jest właśnie wymiana uszczelniaczy.

Oczywiście zdarzają się także inne przyczyny usterek kranu, ale nasi specjaliści na pewno poradzą sobie z każdą z nich. Jeśli okaże się, że naprawa jednak nie jest już możliwa, pomożemy w zakupie nowego wyposażenia i profesjonalnie je zamontujemy. Każdą usługę realizujemy w sposób skrupulatny, kierując się naszą ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki temu naprawione urządzenia odzyskują pełną sprawność i bardzo długi czas działają wręcz perfekcyjnie.

Naprawa baterii

W przypadku cieknących lub kompletnie niesprawnych baterii w wielu przypadkach również można dokonać ich naprawy. Jeśli nie planują Państwo zakupu nowego wyposażenia, wystarczy zgłosić się do naszych hydraulików z Warszawy. Sprawdzimy stan techniczny urządzenia i, jeśli tylko będzie to możliwe, zajmiemy się usunięciem usterki.

Niezależnie od stopnia skomplikowania usługi, zawsze gwarantujemy atrakcyjne ceny. Obsługujemy Klientów zamieszkujących Warszawę oraz okoliczne miejscowości. Sprawnie dojeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin i od razu wyceniamy swoją pracę. Zapraszamy już teraz do kontaktu. Zapewnimy swoje wsparcie techniczne i umówimy się na wizytę w dogodnym dla Państwa terminie.

Zadzwoń teraz